Elon Musk povedal, že má zrejme COVID-19 s miernymi príznakmi

15.11.2020 09:24
Elon musk
Elon Musk Autor: ,

Elon Musk má s najväčšou pravdepodobnosťou chorobu COVID-19 s miernymi príznakmi.

Musk to napísal na svojom twitterovom účte potom, ako tento týždeň spochybnil spoľahlivosť antigénových testov na koronavírus.

"Dostávam úplne rozdielne výsledky z rôznych laboratórií, ale s najväčšou pravdepodobnosťou mám mierny priebeh covidu. Mám symptómy ako pri miernom prechladnutí, napísal.

Vo štvrtok uviedol, že si dal urobiť štyri antigénové testy, pričom dvakrát bol pozitívny a dvakrát negatívny. „Deje sa tu niečo podvodné. Bol som dnes štyrikrát testovaný na covid. Dva testy vyšli negatívne a dva pozitívne. Rovnaký prístroj, rovnaký test, rovnaká zdravotná sestra,“ napísal.

Musk v minulosti kritizoval protikoronavírusové opatrenia a uzávery, ktoré označil za „fašistické“ a porušujúce osobné slobody.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vírusm koronavírus #Twitter #Elon Musk #Covid-19
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku