Pomocou jednej myši je možné ovládať až tri počítače naraz

05.06.2017 10:30
Logitech, MX Master 2S, Logitech Flow
Pomocou softvéru Logitech Flow je možné jednou myšou naraz obsluhovať až tri počítače. Autor:

Nový softvér umožní ovládať až tri počítače naraz. Logitech ho dodáva spolu s novými myšami radu MX. Pomocou softvéru je možné medzi počítačmi prenášať aj súbory.

Máte len jedinú myš, no ovládať s ňou môžete až tri počítače naraz. Stačí na všetky tri počítače nainštalovať špeciálny softvér, spárovať ich s myšou a používať ich rovnako ako by ste používali tri monitory súčasne.

Logitech pred niekoľkými dňami predstavil novú generáciu myší radu MX, ku ktorým automaticky pribalí aj obslužný softvér s názvom Logitech Flow. Za pomoci softvéru je možné myšou plynulo prechádzať z plochy na plochu, alebo lepšie povedané z počítača na počítač, bez toho, aby ju bolo potrebné neustále odpájať a pripájať.

Medzi počítačmi je možné prenášať aj súbory

Postup je nasledovný: Najprv je potrebné nainštalovať softvér na všetky počítače, následne s každým z nich myš spárovať a napokon počítače pripojiť k rovnakej pevnej alebo Wi-Fi sieti. Myš je možné s počítačom spárovať cez Bluetooth alebo za pomoci špeciálneho dodávaného adaptéru. Pri používaní stačí ak je pripojená len k jednému z počítačov, o všetko ostatné sa postará softvér. S jeho pomocou je napríklad možné kopírovať a vkladať súbory z jedného počítača do druhého.

Logitech Flow nefunguje s každou myšou. Najlacnejším kompatibilným modelom je M590 s cenou 50 eur. Alternatívou sú myši MX Anywhere 2S za 90 eur a MX Master 2S za 109 eur.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Flow #Logitech #počítačová myš
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk