O2 láka nových aj starých zákazníkov na bezplatných 5 GB dát v 4G sieti

30.04.2018 17:40
mobil, mobily, telefóny, mobilné,...
Ilustračné foto Autor:

O2 oznámilo spustenie novej netradičnej akcie pre súčasných aj nových zákazníkov. Všetkým ponúka 5 gigabajtov dát na jeden mesiac bez poplatkov. Dáta navyše môžu zákazníci získať pri kúpe novej karty alebo aktivácii balíčka.

Nie len Telekom, ale aj O2 predstavilo niekoľko noviniek vo svojom portfóliu. Počas mája a júna ponúka všetkým novým ale aj súčasným zákazníkom päť gigabajtov dát zdarma. Od 28. apríla si môžu zákazníci bonusové dáta aktivovať, prípadne ich získať pri aktivácii novej SIM karty. “Zákazníci s dobíjaním kreditu získajú 5 GB balíček dát na 30 dní, zákazníci s platbou na faktúru ich môžu využívať vo fakturačnom období, v ktorom si ich aktivovali. Ak ich nevyčerpajú, prenesú sa im do ďalšieho fakturačného obdobia,” informuje hovorkyňa spoločnosti, Tereza Molnár. V prípade, ak už zákazník akýkoľvek dátový balík aktivovaný má, bonusové dáta bude čerpať ako prvé v poradí. Benefit v podobe aktivácie bonusových dát si môžu zákazníci uplatniť do 30. júna.

O2 mení aj ponuku služieb. Zmeny sa týkajú doplnkových balíčkov

Operátor čiastočne mení aj štruktúru hlasových, dátových a SMS balíkov. Zákazníkom po novom neumožní aktivovať si vybrané hlasové a SMS balíky. K dátovým balíkom zas ponúkne výhodnejšiu alternatívu v podobe nového gigabajtového balíka. Tí, ktorí si balíky už aktivovali a naďalej sú im automaticky predlžované, túto možnosť nestratia. Ak by si však ich využívanie pozastavili, opätovne si ich už nebudú môcť aktivovať. “K týmto zmenám sme pristúpili kvôli zjednodušeniu a sprehľadneniu portfólia, a takisto aj kvôli klesajúcemu záujmu o tieto balíčky. Zákazníci čoraz viac uprednostňujú neobmedzené volania a SMS s O2 paušálom, ktorého súčasťou sú dáta aj telefón,” upresňuje T. Molnár.

Zrušené dátové balíky O2 nahradilo 1 GB internetom v cene 5 eur pre zákazníkov programov O2 Fér a Moja Firma. Po vyčerpaní dát si je možné balík opätovne obnoviť. Aktivovať si už takisto nebude možné program O2 Internet s bonusom Mini. Existujúci zákazníci stratia možnosť zakúpenia si zariadenia s mesačnou platbou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#operátori #O2 #bezplatné dáta
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk