Telekom mal celoslovenský výpadok mobilného aj pevného internetu

07.08.2019 15:40, aktualizované: 15:50

Mobilný operátor Telekom zaznamenal výpadky mobilného aj pevného internetu na celom Slovensku.

„Evidujeme výpadok internetových služieb od 14:55. Má celoslovenský zásah a je znížená kvalita internetových služieb. Mobilný a fixný hlas, SMS správy a TV služby sú funkčné. Analyzujeme vzniknutú situáciu a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti,“ uviedol operátor na sociálnej sieti. O necelú hodinu uviedol že problém bol odstránený.

Telekom zaznamenal rozsiahly výpadok mobilnej a internetovej siete po celom Slovensku aj v prvej polovici mája. Zákazníci sa s výpadkom mohli stretnúť na celom Slovensku, netýkal sa však všetkých čísel. Spoločnosť následne ponúkla svojim zákazníkom kompenzáciu v podobe bezplatného volania, správ a dát na Slovensku bez ohľadu na to, či zažili výpadok alebo im služby fungovali.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#telekom
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku