Slúchadlá od Huawei odfiltrujú hluk. Dizajn si požičali od Apple

13.09.2019 11:00
Huawei, Freebuds 3, slúchadlá
Bezdrôtové slúchadlá s potlačením okolitého hluku Huawei Freebuds 3. Autor:

Slúchadlá sa tvarom nápadne podobajú na Airpods od Apple. Sú však nabité funkciami, na ktoré si budú musieť majitelia Apple zariadení ešte chvíľu počkať.

Keď Apple predstavil svoje prvé bezdrôtové slúchadlá Airpods, mnohým prekážal ich netypický tvar. Netrvalo dlho, stali hitom a doslova zľudoveli. Konkurenčné firmy pochopili, že predávajú nie len funkcie, ale aj dizajn. Inšpirovali sa práve v AirPods. Nové bezdrôtové slúchadlá FreeBuds 3 sú toho dôkazom, aj funkciami AirPods hravo prekonajú.

Tretia generácia FreeBuds komunikuje s mobilom cez Bluetooth 5.1. Vybavené sú čipom A1, vďaka ktorému majú o 30 percent nižšiu odozvu a až o polovicu menšiu spotrebu než spomínané AirPods. Špecialitou slúchadiel je aktívne potlačenie okolitého hluku (z angl. Active Noise Cancelling). Zvuk v okolí snímajú tri mikrofóny, čo v praxi znamená nižšiu výdrž. Aj napriek tomu je na jedno nabitie možné počúvať hudbu až štyri hodiny. Nabíjacie puzdro rozšíri výdrž slúchadiel o ďalších 16 hodín. V puzdre sa ich 30 mAh batéria naplno nabije za hodinu.

FreeBuds 3 podporujú bezdrôtové nabíjanie rozšíreným štandardom Qi. Predávať sa budú za cenu v rozpätí 100 až 150 eur.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #slúchadlá #Huawei #Freebuds 3 #Apple