Asus predstavil myš pre profesionálnych hráčov

15.11.2012 07:00
Asus ROG GX1000, herná myš
Asus predstavil myš GX1000, ktorá patrí do rúk profesionálnych hráčov. Autor:

Spoločnosť Asus predstavila nový príspevok do segmentu herných periférií. S myšou ROG GX1000 chce osloviť profesionálnych hráčov. Za necelých 70 eur ponúka laserový senzor s rozlíšením 8200 dpi, programovateľné tlačidlá a závažia pre prispôsobenie hmotnosti.

Predstavená laserová myš GX1000 je prispôsobená pre hráčov, ktorí vyžadujú rýchly reakčný čas, vysokú citlivosť a plynulý pohyb po podložke. Tomu boli prispôsobené jej parametre a výbava. Na spodnej strane sa nachádza niekoľko teflónových podložiek, ktoré majú zabezpečiť minimálne trenie po podložke, hráči si takisto môžu prispôsobiť rozlíšenie snímača v rozpätí od 50 do 8200 dpi. O zvolenom profile informujú štyri LED diódy.

Myš je vyrobená z brúseného hliníka s celkovou hmotnosťou od 150 do 175 gramov, v závislosti od zvoleného závažia. Prostredníctvom softvérového rozhrania výrobca umožňuje nastaviť šesť makier a ďalšie špeciálne herné funkcie, medzi inými aj rýchlosť odozvy. Myš bude na trhu dostupná v najbližších dňoch s cenou 69 eur.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk