Telekom už ponúka aj neobmedzené dáta v 4G sieti. Len na 24 hodín

15.03.2017 07:00
apple, iphone, mobil
Ilustračné foto Autor:

Telekom do ponuky zaradil dva denné dátové balíky s obmedzeným a neobmedzeným objemom prenesených dát počas 24 hodín. Majiteľom paušálov tiež výrazne navýšil objem predplatených dát.

Slovak Telekom informoval o zmenách v objeme predplatených dát, ktoré majú k dispozícii majitelia paušálov Happy. Pri najnižších variantoch paušálov operátor objem dát zdvojnásobí, pri drahších paušáloch pridá buď jeden, dva alebo štyri gigabajty dát navyše. Viac dát budú mať zákazníci k dispozícii od nasledujúceho zúčtovacieho obdobia a až do ukončenia viazanosti. Zákazník, ktorý uzatvoril zmluvu s Telekomom so starými cenami a s nižším objemom dát, tak bude síce platiť rovnako, no počas celej doby viazanosti bude môcť využívať takzvané extra dáta.

Program XS Mini XS S M, XL Volania L XL XXL Profi
Pôvodné dáta 10 MB 100 MB 200 MB 500 MB 2 GB 4 GB 8 GB 12 GB
Extra dáta 10 MB 100 MB 200 MB 500 MB 1 GB 2 GB 1 GB 4 GB
Dáta spolu 20 MB 200 MB 400 MB 1000 MB 3 GB 6 GB 9 16 GB

Telekom informuje, že extra dáta bude možné od 14. júna možné využívať aj v zahraničí v nultej (krajiny EÚ) a prvej zóne (Nórsko). Pri ceste do zahraničia sa zákazníkovi síce budú dáta odpočítavať z predplateného balíka, no za každý megabajt v roamingu mu však operátor naúčtuje 6 centov navyše. Pri prenesených 500 megabajtoch tak zákazník zaplatí ďalších 30 eur.

Operátor doposiaľ ponúkal špeciálne roamingové dátové balíky so zvýhodnenou cenou. Pri Balíku XL, ktorý zahŕňa 500 MB dát, by zákazník v rovnakých krajinách zaplatil 15 eur, teda polovicu ceny, ktorú od júna zaplatí bez aktivovaného balíka.

Druhou zaujímavou novinkou sú denné dátové balíčky, pri ktorých si môže zákazník nad rámec predplatených dát dokúpiť ďalšie dáta s obmedzenou platnosťou. Pri paušáloch Happy M a vyšších sú na výber dva varianty – 1000 MB za jedno euro a balík s neobmedzeným objemom dát za 4,99 eura. Platnosť balíka je 24 hodín od aktivácie. Počas využívania dokúpených dát sa z dátového balíka v paušále dáta nespotrebúvajú. Denné balíčky je možné využívať aj v 4G sieti Telekomu.

Aktivovať balíček dát je možné cez SMS na čísle 12323 v tvare DATA DEN 1000 alebo DATA DEN NEOB. Balíčky sú k dispozícii aj v mobilnej aplikácii Telekomu a na domácej stránke.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Slovak Telekom #roaming #mobilní operátori #Happy #dátový balík
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk